*POLECAMY


     Znajdą tu Państwo linki na witryny innych branżystów, którzy sprawią, że Wasz ślub będzie niezapomnianym przeżyciem. Wszystkie firmy, jakie tu umieściliśmy są sprawdzone i godne polecenia. Charakteryzuje ich wysoka kultura, fachowość i przychylność we współpracy z innymi firmami.


KOSMETYCZKA - Grażyna Szczepańska tel. 661-605-984, 71/36-36-200, Gaj, Wrocław

    Pani Grażynka to bardzo ciepła i życzliwa osoba. Kosmetyka jest pasją Pani Grażyny. Każda klientka która do Niej trafia jest od razu uczona właściwej pielęgnacji swojej twarzy. Moje klientki mają bardzo dobrze  przygotowaną cerę pod makijaż który wykonuję w dniu ślubu, po czym chętnie do Niej wracają. Kosmetyki, którymi pracuje to najwyższej jakości produkty takich firm jak: Dr Nona, Isabelle, Lancray, Belnatur. Swój gabinet posiada w swoim domu dlatego umawiać się należy jedynie telefonicznie.ORKIESTRA - www.twist.os.pl

    TWIST to jedna z najlepszych grup w tej branży na Dolnym Śląsku. Pięcioosobowy skład fachowych muzyków sprawi, że będziecie mogli zostawić gości pod opieką świetnej zabawy i wyjść spokojnie na zdjęcia podczas wesela. Z pomocą żywej perkusji z basem, gitary elektrycznej oraz czystego wokalu i klawiszy przeniosą Was w świat prawdziwego koncertu. Są to ludzie profesjonalnie przygotowani, o wysokiej kulturze osobistej.

FOTOGRAF - www.zylafotografia.net

    Grzegorz Żyła to człowiek z pasją i świetnymi pomysłami. Ma niesamowite podejście do klientów i tematu  ślubnego. Do każdej pary podchodzi indywidualnie. Za pomocą  niecodziennych dodatków i wyszukanych plenerów potrafi wydobyć z nich to co najpiękniejsze. Każda sesja jest  niepowtarzalnym dziełem.

  
Licznik: 000368